shes terrier dhe klysh te sharrit

Shitet nga: xxx 20 Pri 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
dyt jan gjinis femer terrier shum agresiv po ashtu edhe i sharrit osht i shtir amo osht hale i vogel 1 mujsh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim