zagar xhyetie

Shitet nga: shpetim 29 Gsh 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes zagar dhe zagaric per xhyeti 4muj nuk jan te lshuar ne xhyeti jon rojtar shtepiak per ma shum thirrni ne numrin 049130485
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim