zagar gjyetie

Shitet nga: shpetim 31 Gsh 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes zagar dhe zagaric ngjyr te zez dhe te bardh njekun leprin dhe dhelpren jan 5 muj ...jan dhe rojtar shtepiak nuk i ngucin familjen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim