KUJDES!!! PER TE GJITHE PERDORUESIT E VEZEVE T..

Shitet nga: ERMALI 20 Mar 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
E DI SE NJERZIT KANE NEVOJ PER TE HOLLA POR PER SHKAK SE SHUME KUSH PO MERRET ME FLLANZA DHE PRIMARE E KANE INTERESIN TE PERFITIMET DHE TE HOLLAT E JUAJA E JO TE SHENDETI I JUAJ ME DUHET TI INFORMOJ TE GJITHE PERDORUESIT E VEZEVE TE FLLANZAVE
SE NE BAZË TË PËRVOJËS SIME DISA VJEÇARE DHE I CILI JAM NDËR TË PARËT KULTIVUES DHE NË BAZË TË DISA HULUMTIVE JU INFORMOJ SE VEZËT E FLLANZAVE TA KENË EFEKTIN SHËRUES DUHET TI PLOTËSOJNË MË SË PAKU KËTO KUSHTE QË DO TI CEKU MË POSHTË;

1) VEZËT DUHET TË JENË TË FEKONDUARA QË DO TË THOTË DUHET TE MBAHEN SË BASHKU TRI FEMRA FLLANZA DHE NJE MASHKULL ÇKA SHUMICA E KULTIVUESVE PER SHKAK TË SHPENZIMEVE NUK I PËRMBAHEN KËTI RREGULLI

2) VEZËT DUHET TË JENË TË FRESKËTA TË FEKONDUARA DHE TË PËRDOREN BRENDA 20 DITËVE.

3)FLLANZAT DUHET TË JENË TË USHQYERA MIRË ME USHQIME TE NDRYSHME NATYRALE DHE ME SA MË SHUMË KALORI SI DHE TE MBAHEN NE NJË AMBIENT TË PASTËR.


KËTO QË I KAM CEKUR MUNDENI TI GJENI VETËM TE AI QË E NJIHNI MIRË OSE TE NDOKUSH TJETËR QË E NJEH DHE JU I BESONI.

ME SINQERITETIN MË TË MADHË PRIMARE PER MUA ESHTE RREZULLTATI I MIRE TE SHENDETI I JUAJ ,
VEZËT ME TË GJITHA KËTO VETI MUND TI GJENI TE NE .

LAJMROHUNI JU MIREPRESIM
VIBER +37744850750


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim