Pula shabo

Shitet nga: Nuradin 26 Sht 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes pulat shabo dhe zogj te pulav luftarake qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim