Shes papagall me racë tigrica.

Shitet nga: Fatmir 17 Jan 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes pagall me racë tigrica 2 femna e ni mashkull
pagallt jan te shendosh dhe vjen me kafazë komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim