Veze dhe gjela te races pikllajka

Shitet nga: Xhevdet h 20 Shk 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Qmimi per vez dhe gjela eshte me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim