gjela

Shitet nga: valoni 20 Mar 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
shese gjelat. qe. shufen. ne. foto. ose. ndrroj. me. pula jon. 6 mujshe. 5 gjelat. dhe. jon. te. shendoshe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim