shes pellumbat

Shitet nga: rizah 14 Shk 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
shes pellumabt fluturus dhe bukurus me garncion 10 deri ne 12 or bejn flutorim veq grun e kallamoq ju qes kurgjo tjeter qmimi osht shum i mir kush e din qka osht pllumi flutorus
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim