BRESHKA - FLM MERJEP JANE SHITE

Shitet nga: privat 09 Maj 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Të tjera

Shes Breshka te vogla te ujit te cilat nuk riten

jane shume te bukura dhe simpatike..

jane shume te lehta per mirembajtje..

mund te mbahen ne akuarium bashke me peshqi..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim