Gjel dhe 2 pula kineze

Shitet nga: Endrit 11 Sht 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
shitet pula kinezka 1 gjel dhe 2 pula jan te bardha per me shum info na kontaktoni 049898645 cmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim