Lepuri i bute

Shitet nga: Eugen 16 Gsh 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shitet Lepuri i bute, eshte i ri ne moshe dhe i shoqerueshem per femije.

Çmimi i negociueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim