Lop Qumshtore

Shitet nga: Ismet Hasani 04 Pri 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shiten Lopt e Zeza osht 5 vjeqare dhe garantojm deri ne 30 Litra Qumsht
Me 16 Prill ibon 9 muj
Ndersa e Kuqja osht Mshtjerr spari
Me 21 Prill ibon 9 muj
Edhe kjo osht shum emir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim