Lope

Shitet nga: esat 10 Mar 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Lope barse edhe nje jave shtohet (viqi i tret), qumesht 17 deri 20 litra dhe eshte shume e urte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim