PULA

Shitet nga: Tefik 12 Jan 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Pulat SHARKA jane te races se paster dhe shum te mira,per me shum na kontaktoni ne nr e telefonit . Ju faleminderit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim