dhi shyteshum emir 130e

Shitet nga: istref 20 Dhj 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
shitet dhiashyte eshnosh dhe shum emirmundesi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim