shes 3 mzet

Shitet nga: Halil 23 Dhj 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shes kta 3 mzet jon te love tmija,siq po shihen ne foto mzet jon te ri dhe shum te mire te interesuarit mund te na kontaktojn ne ket nr tel.045 270 081.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim