BICIKLET NGA ZVICRRA PO ASHTU KEMI SHUM LLOJE..

Shitet nga: VISARI 19 Jan 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
>>> BICIKLETA TE IMPORTURA NGA ZVICRRA DHE GJERMONIA ME SHUMCI E PAKIC PO >>> ASHTU KEM EDHE KOSA TE BARIT TE VISARI NE SHIPOL MITROVICI JU MIR PRESUM >>> NE QDO KOHë -ose ne viber 049 584 475 🚴🚵044 851 772
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim