BMX ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Shkodran Preteni 03 Gsh 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
Eshte ne gjendje te rregullt.Nuk e perdor askush dhe per ata po e shes.Per me shum mund ti shihni fotot dhe mund te telefononi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim