Biçikleta

Shitet nga: Rrezon 13 Pri 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
shes biçikleten eshte e aedhur nga jasht eshte ne gjendje te rregulltper informata me te hollsishme kontaktoni ne kta nr.049314147 dhe 044437222
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim