Biciklet

Shitet nga: Bashkim 24 Shk 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
bicikleta eshte e sapo ardhur nga Gjermania eshte shum e mir dhe pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim