Biciklet KETTLER

Shitet nga: Faton 01 Sht 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

315 EUR   350 EUR

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
Shitet bicikleta e markes KETTLER ALU RAD SHIMANO LIGHT RIDER OFF ROAD SERIE CABRIO bicikleta ka madhesine xxl po ashtu edhe te gomes 28x2 bandash te firmes se njour Shimano Deore Typhoon (tajfun) schwarz te zez posedon Federsystemin kettler ,pedalet te hekurit me dhembezor Shimano Truvativ automatin Shimano Deore X 21 speed vend per 31dhe ndihmesine e automatit Shimano Acera Hyperdrive , frer te dores Shimano Alivio Break po ashtu edhe vendin per ngjitje te disqeve , shale Velo Plush Air , bicikleta eshte ne gjendje te rregullt ardhur nga amerika kontakt viber whatssapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim