Biciklet Specialkë

Shitet nga: perparim 12 Pri 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
Shes biciklet specialke me 14 shpejtesi eshte e importuar nga Gjermania, bicikleta eshte shum e pershtatshme dhe e lehte per vozitje .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim