Bicikleta shum e mire

Shitet nga: adnan 12 Mar 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
GJENDJA SHUM E MIR, KA 3 SHPEJTSI DHE FRENON ME KEMBE ME MAKINE, DHE ME DORE, DRITAT I KA ME DINAMO LAIGHT, ALUMIN, GUMAT I KA 28
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim