Bicikleta Te Ndryshme te sapo ardhura nga zvicra

Shitet nga: Arben 30 Mar 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
Shum Lloje Te Bicikletave
Me Shumic Dhe Pakic
Per Te Rritur , Pleq , Femra , Femij .
Ju Mirpresim
049208933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim