Bicikleta e ardhur nga Zvicra

Shitet nga: Ariant 02 Sht 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR   115 EUR

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
shitet bicikleta shum pak e perdorur ,bickleta eshte me ram t zvircres , bandashat e frances , si dhe pjeset tjera jane te firmes japane Shimano.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim