Bicikleta e spo ardhun nga gjermania

Shitet nga: milii 19 Sht 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
Shitet bicikleta e spo ardhun nga gjermania ne gjendje prefekte siq po shifet ne foto oshte me 21 shpejtesi ka dhe dy shporta te cilat mund ti perdorni edhe ne markete per te bler gjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim