Bicikleta

Shitet nga: Rrezon 16 Pri 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
shes biçikleten 15euro vetem sinxhirt i mungojn
per informata me te hollsishme kontaktoni ne nr.049314147 dhe 044437222
firma star...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim