Bicikleta

Shitet nga: bicikull 22 Pri 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
Shes ose ndroj keto biciklla pegasusi ka 8 shpejtsi dhe ka drita led prapa dhe perpara kurse krosi ka 6 shpejtsi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim