Biciklete Trek

Shitet nga: Edmond Nimani 19 Dhj 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
Biçikletë Trek 26 Me Amortizator Para të markës së njohur Rock Shock Ndërruesin e marrsheve Para dhe prapa Shimano.

Gjendja e Mirë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim