Biciklete e re nga gjermania

Shitet nga: milii 17 Nën 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   130 EUR

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
Risi shiteten Bicikletat te reja te ardhura nga gjermania ne gjendje prefekte 2 bicikleta kan qmimin nga 100 euro ndersa 1biciklet 90 euro ,boj ndrrim dhe me fellne Nr15 me 4 virma per opel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim