Bicikleten

Shitet nga: Haki 23 Shk 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
Shes bicikleten ne gjendje shum te rregullt i punojn edhe dritat si para ashtu dhe mbrapa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim