Biqiklet MERIDA

Shitet nga: eron 25 Gsh 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
biqikleta eshte ne gjendje te regullt esht alumin dhe te gjitha pjeset i ka prej kompanis.Dritat jan gratis. Per bleresit serioz mund te bejm edhe zbritje.


nr kontaktus: 049-103-433
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim