Biqiklet

Shitet nga: fghncfjn 13 Pri 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
shitet biqiklet ne gjendje shum te mir ka 18 shpejtesi guma 26 ec shum mir dhembezoret e mram i ka te rij dhe singjiret vjen me mbrojtse per biqiklet per me shum kontaktoni ne tel 049531638 boj ndrrim me iphone 4s/././././././././././
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim