Cube LTD THREE MTB

Shitet nga: Bicikleta Cube 30 Dhj 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
Prodhuesi: Cube
Modeli: Mountainbike
Shes bicikcikleten Cub LTD THREE MTB eshte ne gjendje te rregullt nuk ka nevoj per asni investim ne te Rami L almuni shum i leht peshon 15 kg komplet bicikleta amortizer i par eshte rRock shock me ajer shum ma mir se ai me ule,Gomat jana Kend 2,0 jana kombin i dy treneve malore dhe per qytet te gjttha pjeset tjera jan Shimano deore XT frenimi me vaj glicerin.Per ata qe nuk kan shum njohuri rreth bicikletave Cube eshnte nder markat me te njhohura, .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim