Dorza dhe Mask per Biçiklet

Shitet nga: Xxxx 09 Shk 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
Dorza te cilat perdoren per vozitje te biçikletes por mund te perdoren edhe per fitnes te pa perdorura si dhe mask.
Mund te kontaktoni edhe ne viber 049416473
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim