Drita per biciklete

Shitet nga: biciklisti 18 Tet 00:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
drita per biciklete.
e kuqe dhe e bardhe.
qmimi 3 euro per cope.
kontakti i pare nepermjet email-it.
numrin e tel. ua dergoj nepermjet email-it.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim