Drite dhe mbajtes drite per biciklete

Shitet nga: biciklisti 15 Sht 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
drite per biciklete 2 euro
mbajtes per drite 2 euro.
kontakti i pare nepermjet email-it.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim