KTM Ultra Fun Bicycle - Scott - Bicikleta

Shitet nga: Hakim 14 Mar 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
Shitet bicikleta e markes se njohur austriake KTM.
Bicikleta eshte ne gjendje te shkelqyer teknike, siq shihet ne foto.

Bicikleta eshte e leht, e pershtatshme, posedon diska per frenim, posedon amortizator me ndryshim presioni si dhe timon teper te leht, te gjitha paisjet percjellse jane te markes japoneze SHIMANO.

Shitet bicikleta e markes se njohur SCOTT
Bicikleta eshte ne gjendje te mire teknike, siq shihet ne foto
Bicikleta eshte e leht, e pershtatshme per rruge, posedon diska per frenim, amortizator.
Te gjitha paisjet percjellse jane te markes japoneze SHIMANO.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim