Mbrojtese siliconi per 3-dhembezorin

Shitet nga: biciklisti 05 Mar 02:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
mbrejtese per 3-dhembezorin.
3 pale.
te zeze,kuqe dhe kaltert.
qmimi 3 euro per 1 pale.
kontakti i pare nepermjet email-it.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim