Mountain Bike Patika SPD

Shitet nga: biciklisti 02 Pri 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
Mountain bike patika SPD per biciklete.
origjinal Shimano.
numer 41.
per shkak se nuk po me bajn mua shiten me qmim te pergjysmuar.
patiket te reja pa perdore pa pllaka(cleats) 25 euro.
me pllaka(cleats) 30 euro.
kontakti i pare nepermjet email-it.
email adresen e shkruani te sakt ,perndryshe nuk kam si te ju pergjigjem dhe te ja u dergoj numrin e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim