Biciklete Scott 28 Sportster VOLITSHEM

Shitet nga: Mckenzie GDR 21 Gsh 02:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
Prodhuesi: Scott
Modeli: 28
Biçikletat 28 L sportster SCOTT/USA

Biciklete Origjinal SCOTT me Disqe Model 28 (L) Large Sportster (EXTRA Mountain + City Bike)
Bicikleta eshte shume e ruajtur eshte hand made version shume i veqant e kompletuar dhe shume e bukur .


Scott
SCOTT *SPORTSTER* P45 L / Large **** MADE IN USA***
RAMI: ALLOY 6061 CARBONIZED ALUMINIUM (alumin i karbonizuar)
MADE BY SCOTT AND ALLOY COMPANY
Pirunin Mountain/City me rregullim manual.
Bandashat : ZAC 79 made in usa
gomat : SCHWALBE SMART SAM Made in germany

Shpejtesite : SHIMANO AND HYPER DRIWE EQUIPPTED 28 SHPEJTESI ,
DHEMBEZORET SHIMANO ALOE SET
Kjo biqiklete e re ka kushtu 1720 US Dollar,
Origjinale e porositur me te gjitha paisjet extra te teknologjise se fundit per çiklizem.
Qmimi i volitshem.

Poashtu nese posedoni STAR KARTELE te raiffaisen Bank apo TEB ..... ua krijojme mundesine ta beni pagesen e bicikletave me rata .

Per informata te tjera ju lutem kontaktoni ne nr te tel apo Wiber on +38649338562
Ndrrimi i mundshem me

samsung galaxy Note 4,Note 5 ,Samsung galaxy S6 Edge,Iphone 6,Iphone 6+ ndrrimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim