Shitet bicikleta per femije ALBIMI EXTRA LIRE

Shitet nga: Bicikletë 14 Nën 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
Shitet bicikleta per femije e blere para pak kohesh . eshte e ruajtur si dhe e pershtatshme per fillestare.
049/568-655
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim