jelek per biciklizem,hiking,etj

Shitet nga: biciklisti 16 Shk 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
jelek e firmes Crane.
mund te palohet ne gjepin e vet qe eshte mbrapa jelekut.
mund te vendoset ne trup ose ne timon te bicikletes.
kontakti i pare nepermjet email-it.
email adresen e shkruani te sakt ,perndryshe nuk kam si te ju pergjigjem dhe te ja u dergoj numrin e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim