mbajtes per mobil per biciklete dhe motociklete

Shitet nga: biciklisti 06 Tet 00:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
mbajtes per telefona mobil per biciklete dhe motociklete
qmimi 5 euro.
mbajtes per telefon mobil GACIRON qmimi 18 euro. U SHIT !!
mbajtes i bidon-it,shishes per timon qmimi 6 euro.
kontakti i pare nepermjet e-mail-it.
email adresen e shkruani te sakte se perndryshe skam si te ja u dergoj numrin e tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim