Pesha Olimpike rreth 600Kg

Shitet nga: Valdrin 15 Tet 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shiten Rreth 600 kg pesh olimpike qmimi extra I lir vetem 2 euro per kg

si dhe disa shufra(ceva)
dhe 2 maqina profesionale viti 2014

per me shum info 049267992
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim