2 Maqina profesionale te vitit 2014

Shitet nga: Valdrin 11 Gsh 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
shiten 2 maqina profesionale te vitit 2014
njera per shpin / triceps dhe
njera per gjoks butterfly
si dhe rreth 800 kg pesha te hekurta olimpike qmimi per kg 2 euro
si dhe 5 shufra (ceva) qmimi per cop 20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim