4 Orbitreka Profesional

Shitet nga: Kadriu 18 Mar 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 070 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shiten Gjithsej 4 Orbitreka Profesional
Marka Kettler Germany
Ngjendje tperdorur por Shum tmir
si dhe ni lundruse
Qmimi orbitreku i par 500e
orbitreku i dyt 450e
orbitreku i tret 750e
orbitreku i katert 250e
si dhe lundrusja 120e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim