Arbitrek per ushtrime

Shitet nga: Personal 06 Mar 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Arbitreku ne gjendje shum te mir dhe eshte shum pak e perdorur dhe na duhet urgjent per ta shitur ju lutem kontaktoni ne numrin 049162652 ose 044346345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim