HOIST, Fitness, Fitnes pajisje, Tega, Pesha, Gym

Shitet nga: Mens Mentis 06 Shk 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
HOIST ME I LIRI NE TREGUN TONE!

Ne e ndertuam emrin tonë me paisjet më të avancuara në industrin e fitnesit, por ne e mbajtem atë duke siguruar zgjedhje të ndryshme të paisjeve për konsumatoret tanë. Ne përpiqemi ti parashikojm nevojat e konsumatorve dhe ti plotesojm ato më së miri në krahasim me konkurentet tanë. Ne vazhdimisht përtërijmë produktet tona dhe proceset. Ne studiojmë tregjet të cilave ju shërbejme në mënyrë që ne me të vërtetë të kuptojmë se çfarë mund të bëjë një ndryshim për klientët tanë. Ne vazhdimisht bëjmë përpjekje për të siguruar produkte të cilat janë të përshtatshme në çdo objekt dhe buxhet finansiar. Çfarëdo lloj objekti që ju posedoni, ne kemi pajisje, teknologji, dhe mbështetje që do t'ju ndihmojë për të tërhequr klientë të rinj, të mbani klientët e tanishëm, dhe të rritni biznesin tuaj. Ne jemi të lumtur për të ofruar mbështetje sepse ne kemi një ekip të menaxhimit i cili është shumë i përkushtuar që në vitet e fundit ka ndërtuar një stabilitet të fortë financiar dhe sot me fondet tona personale ne jemi në gjendje për të mbështetur në shumë aktivitete. Në mesin e disa aktiviteteve të tjera ne gjithashtu marrim pjesë në gara të bodybuildingut me lloje të ndryshme të sponsorizimeve dhe pajisjeve fitnesi.

Pajisjet HOIST jane te njohura nga e gjithe Bota duke u nisur nga ajo se keto pajisje mundeni ti gjeni ne Fitnesin e te njohures Madones : HARDCANDY BY MADONNA si dhe ne fitnesin e njohur GOLD"S GYM. Pajisjet HOIST jane me te lirat ne tregun tone shkaku i fillimit te kompanis Mens Mentis edhe ne Ballkan. Ne posedojm te gjitha brendet tjera andaj edhe e kemi dhene kete mundesi qe edhe ne Shtetin tone te kemi fitnesa me kualitete Boterore. Sic e shihni nga fotografite te bashkangjitura, keto pajisje jane provuar edhe nga Legenda e Bodybuildingut Arnoldi.

Pajisjet HOIST mund ti testoni në Mitrovicë.

I Juaji në Sport
Mens Mentis


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim